komputerowe

Osoba do kontaktu:

Przemysław Głowacz

Znajdź numer telefonu

(61) 868 54 17
wew. 126

Proszę o kontakt

Zapraszamy na szkolenia komputerowe!

Bazując na kompetencjach w szkoleniach komputerowych wypracowanych w ostatnich latach również dzięki wdrożeniom projektów: - Znajomość technik IT źródłem sukcesów przedsiębiorstw - Szkolenia komputerowe - IT- @kademia - Wzmocnienie kompetencji pracownika dzięki podniesieniu kompetencji informatycznych - Strefa IT - Szkolenia komputerowe, pragniemy zaprosić państwa do skorzystania z bogatej oferty kursów komputerowych prowadzonych dla zainteresowanych indywidualnie osób jak i realizowanych w formach zamkniętych na zlecenie firm i instytucji.

Wszystkie komputery mają zainstalowane najnowsze wersje oprogramowania pozwalające w dowolnym miejscu i czasie realizować nasze cele szkoleniowe.

Certyfikaty i akredytacje

 • Certyfikat ISO 9001:2008
 • Certyfikat członkostwa Polskiej Izby Firm Szkoleniowych
 • Najwyższa Jakość Quality International 2011
 • Certyfikat Zarzadzania Jakością TUV SUD
 • Certyfikat "DOBRE BO POLSKIE"
 • Certyfikat "NAJLEPSZE W POLSCE"
 • Akredytacje Wielkopolskiego Kuratora Oświaty w Poznaniu

Proponowane szkolenia

Nazwa kursuIlość godzin szkoleniaCena brutto
AutoCAD60790 zł
Grafika komputerowa Corel Draw, Photoshop60690 zł
Projektowanie Stron Internetowych (Poziom WWW.P1)
Webmaster - architekt i programista
70960 zł
Porgramowanie w PHP (poziom WWW.P2)401960 zł
Sprzedaż internetowa, e-marketing, e-promocja40550 zł
MS Excel15350 zł
MS ACCESS + SQL20520 zł
Podstawowy kurs komputerowy50690 zł
Office i Internet50690 zł
Profesjonalna obsługa biura50690 zł
Księgowość komputerowa50790 zł
Obsługa programów księgowych Symfonia, Płatnik ZUS50790 zł
Kadry i płace, ZUS50790 zł
Sprzedawca kasjer50690 zł
Magazynier40550 zł
Komputerowa obsługa sprzedaży i magazynu20420 zł
Obsługa kas fiskalnych i terminali płatniczych15370 zł

Po zakończeniu kursu Zaświadczenie ukończenia zgodnie z drukiem MEN.

Warunki płatności

 • Grupy zlecone: cena kalkulowana zależnie od wielkości grupy (do 10 osób), terminy ustalane indywidualnie
 • Indywidualnie: możliwośc płatności w 2 ratach

Nasza oferta kursów

 •  Kurs AutoCAD

  Kurs dotyczy najpopularniejszego edytora grafiki inżynierskiej – rysunku technicznego – programu klasy CAD (Computer Aided Design) – Komputerowego wspomagania projektowania.

  Program kursu zakłada kompleksowe omówienie technik i zasad pracy w programie pozwalając słuchaczowi po zakończeniu kursu rozpocząć samodzielną pracę w programie.

  Poziom kursu określamy jako średnio zaawansowany, nie zakładamy natomiast aby słuchacz chcąc wziąć udział w kursie musiał posiadać jakąkolwiek umiejętności związane z AutoCAD.

  Wymagana jest podstawowa znajomość obsługi komputera.

  Podobny program kursu realizowany był podczas szkoleń w tamach projektu „Znajomośc technik IT źródłem sukcesów przedsiębiorstw”, który pozwolił przeszkolić ponad 300 osób z branż: poligrafii, grafiki, architektury i innych inżynieryjnych, technicznych i projektowych.

  Kurs trwa 60 godz i będzie zrealizowany podczas 14 spotkań (poniedziałki, środy, lub poniedziałki i czwartki od 16-20).

  Serdecznie zapraszamy!

 •  Grafika komputerowa Corel Draw, Photoshop

  Program kursu przewiduje 60 godzin praktycznej nauki obsługi programów będących standardami jeśli chodzi o projektowanie i obróbkę grafiki wektorowej i rastrowej - Adobe PHOTOSHOP i Corel DRAW!

  W trakcie trwania kursu uczestnik poznaje nie tylko obsługę programów, lecz także sposoby i techniki wydajnej pracy. Omówione zostaną zagadnienia związane z projektowaniem grafiki DTP, grafiki komputerowej na potrzeby publikacji elektronicznych, grafiki na potrzeby projektowania stron internetowych, zagadnienia korekcji fotografii cyfrowej.

  Całość kursu realizowana w laboratorium komputerowym, każdy kursant dysponuje własnym stanowiskiem pracy. Omawiane zagadnienia ilustrowane licznymi przykładami i projektami pozwalającymi utrwalić poznane zagadnienia.

  Czas trwania: 60 godzin - 12 popołudniowych spotkań najczęściej 2x/tydzień 16:00-20:00.

  Grupa max 10 osób.

  Zapisy trwają - serdecznie zapraszamy!

 •  Projektowanie Stron Internetowych (Webmaster - architekt i programista)

  Kompleksowy kurs pozwalający poznać zasady i najnowsze techniki projektowania stron i serwisów internetowych.

  Program kursu zakłada 70 godz dydaktycznych podczas których kolejno omówione są informacje niezbędny by samodzielnie rozpocząć projektowanie stron internetowych. Kurs dotyka tematyki projektowania w HTML, XHTML, CSS, Java Script oraz dodatkowo DHTML i PHP jako poważne uzupełnienie pozostałych technik tworzenia stron. Odpowiednio dobrana ilość godzin szkolenia pozwala pogodzić dużą ilość informacji teoretycznych z czasem potrzebnym na praktyczne sprawdzenie i ćwiczenie umiejętności.

  Całość kursu w laboratorium komputerowym, każdy słuchacz posiada odrębne stanowisko pracy z komputerem. Rzutnik multimedialny obrazujący poznane zagadnienia.

  Podobny program kursu realizowany był podczas szkoleń w ramach projektu „Znajomośc technik IT źródłem sukcesów przedsiębiorstw/ IT-@kademia”, który pozwolił przeszkolić 70 zadowolonych absolwentów.

  Kurs trwa 70 godz i będzie zrealizowany podczas 7 lub 14 spotkań

  W programie:

  • Przegląd narzędzi i technik tworzenia stron internetowych
  • Język HTML / XHTML
  • Projektowanie układu (layout) strony internetowej
  • CSS – kaskadowe arkusze styli
  • Podstawy tworzenia stron WWW z wykorzystaniem JavaScript
  • Podstawy DHTML
  • Podstawy języka PHP
  • Grafika na stronach internetowych – przegląd narzędzi
  • Własny serwer WWW. Narzędzia służące do publikowania witryn.

  Serdecznie zapraszamy!

 •  Kadry Płace ZUS (Teoria, Symfonia, Płatnik ZUS, Excel)

  Celem kursu jest przekazanie niezbędnej wiedzy teoretycznej jak i praktycznej z zakresu elektronicznej obsługi kadr i płac w firmie wraz z programem Płatnik ZUS. Jest przygotowany zarówno dla osób chcących zostać pracownikami kadrowo – płacowymi jak i dla osób pracujących na co dzień na innych stanowiskach związanych z kadrami, płacami i księgowością.

  Duży nacisk jest skoncentrowany na elektronicznej obsłudze działu kadr i płac w pakiecie Symfonia, programach Płatnik oraz MS-Excel.

  Istotny jest także spory blok wiadomości teoretycznych z zakresu kadr i płac oraz ubezpieczeń społecznych włączony w program kursu podczas którego słuchacz zapoznaje się z obowiązującymi przepisami i procedurami regulującymi funkcjonowanie kadr i płac.

  Serdecznie zapraszamy!

 •  Księgowość komputerowa

  Celem kursu jest przekazanie niezbędnej wiedzy teoretycznej jak i praktycznej z zakresu elektronicznej obsługi ‘małej’ (prowadzonej na zasadach ogólnych) i pełnej księgowości.

  Jest przygotowany zarówno dla osób chcących zostać pracownikami księgowymi jak i dla osób pracujących na co dzień na tych stanowiskach.

  Oprócz sporej ilości zagadnień teoretycznych z zakresu rachunkowości i finansów kursu dzięki którym słuchacz zapoznaje się z obowiązującymi przepisami i procedurami regulującymi funkcjonowanie działów księgowości, duży nacisk jest skoncentrowany na elektronicznej obsłudze pełnej księgowości w systemie Symfonia Finanse i Księgowość.

  Serdecznie zapraszamy!

 •  Obsługa kas fiskalnych i terminali płatniczych

  Poznanie przez słuchaczy teoretycznych zagadnień związanych z stosowaniem kas fiskalnych i terminali płatniczych. Opanowanie praktycznej obsługi i programowania kasy i terminali.

  Serdecznie zapraszamy!

 •  Obsługa kas fiskalnych i terminali płatniczych
  (+obsługa procesu sprzedaży i magazynowania)

  Poznanie przez słuchaczy teoretycznych zagadnień zwianych z stosowaniem kas fiskalnych i terminali płatniczych. Opanowanie praktycznej obsługi kasy i terminali.

  Nauka obsługi programów komputerowych z pakietów Symfonia SAGE oraz Subiekt w zakresie fakturowania komputerowego, komputerowej obsługi procesu sprzedaży i gospodarki magazynowej.

  Serdecznie zapraszamy!

 •  Pakiety Biurowe - Office w praktyce
  (WORD, EXCEL, POWER POINT, OUTLOOK)

  Proponujemy szkolenia z zakresu najbardziej popularnego pakietu biurowego jakim jest MS-Office. W ofercie znajdują się kursy obejmujące cały pakiet jak również jego wybrane aplikacje.

  Wszystkie szkolenia opierają się na programach przyjętych dla kursów ECDL (Europejskie Komputerowe Prawo Jazdy).

  Wszystkie proponowane szkolenia realizowane są:

  • w wariancie podstawowym – przewidzianym dla osób rozpoczynających pracę z wybranym oprogramowaniem i chcącym z powodzeniem i sprawnie korzystać z niego w codziennej pracy
  • w wariancie zaawansowanym – dla osób znających daną aplikację lecz chcących doskonalić warsztat i poznać nowe bardziej zaawansowane funkcje programów.

  Serdecznie zapraszamy!

 •  Symfonia z każdej strony

  Celem szkoleń jest zapoznanie słuchaczy z praktycznym stosowaniem pakietów systemu Symfonia. Wykładowcami są doświadczeni praktycy w stosowaniu systemu jak i wdrożeniowcy.

  Każdy moduł Symfonii można realizować jako odrębne szkolenie, które kończy się uzyskaniem zaświadczenia.

  Serdecznie zapraszamy!

 •  Telemarketer - umiejętności i zawód

  Oferujemy Państwu 50 godzin szkolenia przygotowującego do pracy na stanowisku telemarketera.

  Nabyte umiejętności z zakresu udzielania informacji, tworzenia relacji, obsługi zamówień czy prowadzeniu badań rynkowych pozwolą z satysfakcją wykonywać pracę.

  Serdecznie zapraszamy!

Formularz kontaktowy

Jestem zainteresowny kursem - proszę o kontakt

Wybierz kurs z listy:

Wybierz miejscowość:

Dane kontaktowe

Witamy w Centrum Kształcenia!

Jeżeli szukasz nowej pracy, chcesz zmienić lub zdobyć nowy zawód albo podnieść swoje kwalifikacje - to miejsce dla Ciebie. Nasze Centrum Kształcenia w Poznaniu zaprasza do udziału w kursach i szkoleniach w ponad 100 zawodach i specjalnościach.

Nasi doradcy edukacyjni są do Twojej dyspozycji. Serdecznie zapraszamy!

WIĘCEJ O NAS

Kontakt

Znajdź numer telefonu (61) 868 54 17

e: info@zdz.poznan.pl
t: +48 61 868 54 17
f: +48 61 868 51 44

ul. Jeleniogórska 4/6
Poznań 60-179
MAPA DOJAZDU

Facebook Twitter
Certyfikaty ZDZ
Nasza oferta

Kursy spawalnicze

Kursy energetyczne

Kursy budowlane

Kursy komputerowe

Szkoły Kosmetyczne

Szkolenia BHP

Kursy Inne

Projekty unijne

  Kursy transportowe